www.bikerstyle.cz > Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

1. Používáním internetového obchodu www.bikerstyle.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich objednávkách a nákupech.

2. Provozovatel obchodu se tímto neodvolatelně zavazuje, že Vaše osobní údaje nepoužije k jiným účelům, než je vyřízení Vašich objednávek, zejména se pak zavazuje, že tyto údaje nepředá cizí osobě, a to ani za úplatu, ani zdarma.

3. Při naší spolupráci se snažíme plně chránit Vaše soukromí. Abychom Vám však mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některé údaje o Vás. Tyto údaje chráníme před zneužitím.

4. Údaje, které zadáváte při objednávce jsou nezbytné k identifikaci a autorizaci kupujícího a používáme je k realizaci Vaší objednávky a ke komunikaci s Vámi.

5. Údaje o naší spolupráci. Během Vaší spolupráce s www.bikerstyle.cz jsou shromažďovány informace o Vašich objednávkách. Je to nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a podobně. Dále pro přidělení množstevních slev apod. Údaje o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou a v žádném případě nebudou poskytovány třetím stranám.

6. Využití Vašich dat mimo internetový obchod www.bikerstyle.cz. Vaše osobní data jsou v rámci www.bikerstyle.cz důvěrná a nejsou poskytována žádným třetím subjektům s výjimkou partnerů zajišťujících dopravu a platební styk. To však vždy pouze v rámci jedné konkrétní objednávky s využitím těchto služeb. Tato data nebudou poskytována reklamním, marketingovým, ani jiným obdobným společnostem.

7. www.bikerstyle.cz si váží Vaší důvěry a bude plně chránit Vaše soukromá data před zneužitím. Tyto údaje potřebujeme proto, abychom zabezpečili a zkvalitnili naše služby.