Aktuality

Buffalo Collection

Kolekce zboží, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA a pak už jenom u nás. Kolekce jsou limitované ....

Seřadit podle
Zobrazit Na stránce

Dámské tričko Buffalo Collection

Kolekce zboží pro rok 2014, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - v Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA a pak už jenom u nás. Kolekce jsou limitované .... Výborný materiál i motiv. Luxusní provedení - jedno z nejpovedenějších dámských triček Sturgis Collection.
Od 590,00 (CZK)
BFL1110

Tričko Buffalo Collection (BFL1018)

Dámské tričko z kolekce Buffalo, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované .... Oboustranný potisk s plastickou aplikací. Velmi pěkné
590,00 (CZK)
BFL1018-XL

Tričko Buffalo Collection (BFL1031)

Kolekce zboží Buffalo Chip. Dámské tričko pro rok 2011, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované .... Oboustranný potisk.
590,00 (CZK)
BFL1031-XXL

Tričko Buffalo Collection (BFL1033)

Kolekce zboží Buffalo Chip. Dámské tričko pro rok 2010, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované ....
Od 590,00 (CZK)
BFL1033-L

Tričko dámské Buffalo Collection

Kolekce zboží pro rok 2014, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - v Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA a pak už jenom u nás. Kolekce jsou limitované .... oboustranný potisk.
Od 590,00 (CZK)
BFL1089

Tričko pánské Buffalo Collection

Kolekce zboží Buffalo Chip. Pánské motorkářské tričko, které v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované .... Oboustranný potisk.
Od 599,00 (CZK)
BFM1138

Kšiltovka (BFH103)

Kšiltovka s motorkářskou tématikou Buffalo Collection - originál USA!
390,00 (CZK)
BCA1026

Mikina Buffalo Collection (BFM4047)

Kolekce zboží Buffalo Chip. Pánská mikina, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované .... Logo srazu je na mikině vyšívané.
1 190,00 (CZK)
BFM4047

Tílko pánské Buffalo Collection (BFM3165)

Kolekce zboží Buffalo Chip. Pánské motorkářské tílko, které v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované.
490,00 (CZK)
BFM3165-L

Tričko Buffalo Collection (BFM1010)

Kolekce zboží Buffalo Chip. Pánské tričko, které v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované .... Oboustranný potisk.
Od 590,00 (CZK)
BFM1010-M

Tričko Buffalo Collection (BFM1065)

Kolekce zboží Buffalo Chip. Pánské tričko pro rok 2012, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované .... Oboustranný potisk.
Od 590,00 (CZK)
BFM1065-L

Tričko pánské (BFM1007)

Pánské tričko z kolekce Buffalo pro rok 2013, kterou v Evropě těžko někde seženete. Zboží vyrobené ku příležitosti konání největšího srazu majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě - V Jižní Dakotě v USA. Koupit lze v USA nebo už teď u nás. Kolekce jsou limitované ....
590,00 (CZK)
BFM1007-M