BIKERSTYLE e-shop pro motorkáře

Pro všechny motorkáře vyznávající styl custom, chopper a cruiser přinášíme spoustu zajímavého zboží. Motorkářská tílka, trička, trika a mikiny pro muže, ženy, ale i děti. Motorkářské bundy textilní i kožené, motorkářskou obuv z Milwaukee, rukavice, brýle, opasky, spony opasků, kšandy, odznaky, nášivky, šátky, kšiltovky, helmy, skořápky, rámečky SPZ, osvětlení motorek a spoustu dalších zajímavých doplňků pro motorkáře. Své si zde najdou i vyznavači amerických hotrodů v originální kolekci zboží Fuller Collection.

Ten, kdo se nemůže podívat na největší sraz majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě, může si zboží vydané k tomuto srazu pořídit právě u nás. Uvedené zboží koupíte ve Sturgis v Jižní Dakotě v USA nebo u nás. Prohlédněte si sekci Buffalo Collection a Sturgis Collection. Oblečení od společnosti Hot Leathers patří v USA k nejvíce vyhledávaným, stejně jako motorkářská tílka, trička, trika, mikiny, motorkářské i textilní bundy, motorkářskou obuv, rukavice, brýle, opasky, spony opasků, kšandy, odznaky, nášivky, šátky, kšiltovky, helmy, skořápky, rámečky SPZ, osvětlení motorek a spoustu dalších zajímavých doplňků pro motorkáře a motorkářky.

Pro ty, kteří hledají potencionální výzdobu své klubovny, garáže či pracovny zcela jistě osloví vlajky s motorkářskou tématikou, koberce a plechové cedule Harley Davidson, či široká nabídka retrodoplňků. V našem obchodě najdete i spoustu originálních doplňků Harley Davidson.

Ať Vám naše zboží dělá radost!!

Doporučené produkty

Mikina dámská (GLZ4401)

Mikiny pro baťůžky i samotné bajkerky. 100% bavlna, příjemné nošení, decentní potisk.
Od 990,00 (CZK)
GLZ4401-S

Mikina pánská s kapucí (SOM4001)

Motorkářská mikina z kolekce Sons of Speed od společnosti Hot Leathers. Skvělé motivy, výborný potisk, velmi dobré provedení. Materiál 100% bavlna. Novinka letošního roku. Dovoz z USA.
Od 1 290,00 (CZK)
SOM4001-M

Rukavice ICON2

Kožené rukavice značky ICON v krátkém provedení. Rukavice jsou tvořeny z příjemně poddajné ovčí kůže, přičemž dlaň tvoří zesílená kozí kůže. Klouby jsou chráněny plastovým protektorem, uzávěr rukavic je proveden na suchý zip s pogumovaným povrchem a popisem značky ICON. Velmi dobře vypracované a skvěle padnoucí rukavice. Perforované provedení. Dovoz USA.
Od 1 190,00 (CZK)
GLICON01-M

Tílko dámské (GLC2358)

Dámské motorkářské tílko od společnosti Hot Leathers. Výborné motivy, velmi kvalitní provedení. Dovoz USA.
Od 449,00 (CZK)
GLC2358-L

Tričko dámské Hot Leathers

Dámské motorkářské tričko od společnosti Hot Leathers. Výborné motivy, velmi kvalitní provedení. Dovoz USA.
Od 490,00 (CZK)
GLC1184

Tričko pánské (PYM1011)

Pánské motorkářské tričko z kolekce produktů Paul Yaffe, kultovního představitele stylu bagger. Skvělý motiv, výborný potisk, velmi dobré provedení. Materiál 100% bavlna. Dovoz z USA.
Od 690,00 (CZK)
PYM1011-M
Aktuality